1 Intel® Thread Director je zakomponován v procesorech 13. generace Intel® Core™ a umožňuje operačním systémům inteligentně distribuovat zátěž ke správnému jádru. Nevyžaduje zásah uživatele. Podrobnosti naleznete na webu Intel.com.
2 Maximální rychlost paměti lze dosáhnout v konfiguraci 1 modulu DIMM na kanál (1DPC). Další zatížení modulem DIMM na libovolném kanálu může mít vliv na maximální rychlost paměti. U vybraných modelů až DDR5-5600 MT/s 1DPC UDIMM 1Rx8, 1Rx16 a DDR5-5200 1Rx8, 1Rx16, 2Rx8. Maximální kapacitu paměti lze dosáhnout s konfiguracemi 2DPC
3 Další informace naleznete na stránce www.Intel.com/PerformanceIndex (část Connectivity).
4 Odemčené funkce jsou k dispozici u vybraných kombinací čipových sad a procesorů. Změna pracovní frekvence nebo napětí může mít za následek neplatnost záruk na výrobek a snížení stability, bezpečnosti, výkonnosti a životnosti procesoru a dalších komponent. Podrobnosti získáte od výrobce systému a příslušných komponent.
5 Ve výkonných jádrech. Výkon se může měnit v závislosti na podmínkách použití, konfiguraci a dalších faktorech. Další informace naleznete na adrese www.Intel.com/PerformanceIndex.
Žádný produkt ani komponenta nemohou být naprosto bezpečné.
Vaše náklady a výsledky se mohou lišit.
Technologie Intel mohou vyžadovat podporovaný hardware, software nebo služby, z nichž některé nemusí být k dispozici ve všech systémech. Úplné specifikace systému získáte od výrobce.
ELDEN RING™ a ©Bandai Namco Entertainment Inc. / ©2022 FromSoftware, Inc.
© Intel Corporation.